UAB NAILweb

Yra vienintelė medžio/metalo sijų „NAILweb“ gamintoja Lietuvoje. Šis gaminys patentuotas beveik visoje Vakarų Europoje bei atitinka tarptautinius kokybės reikalavimus ir standartus. „NAILweb“ sija – tai unikalus produktas, kuris prieš 30 metų buvo sukurtas Prancūzijoje, o šiandien plačiai naudojamas statybose ar rekonstrukcijose visame pasaulyje.

Play Video about NAILweb sijos

Mūsų
DarboPatirtis

Per daugiau nei per 15 darbo metų, mūsų įmonė pagamino ir sumontavo ne vieną dešimtį kilometrų įvairaus tvirtumo, dydžio ar ilgio „NAILweb“ sijų, tad drąsiai galime teigti, jog galime išpildyti bet kokį kliento pageidavimą, jei jis neprasilenkia su technologinėmis gaminio ypatybėmis.

UAB „NAIL-WEB.LT“
projektuotojai yra įgyvendinę įvairiausio lygio užduotis, gaminį pritaikę stogams, pastogėms, perdangoms tarp aukštų, gyvenamiesiems namams, angarams, ūkiniams pastatams, sienoms, lieptams, tilteliams, rekonstrukcijoms. Unikali ir patentuota technologija.

Kadangi metalinis „NAILweb“ tiltelis apsaugotas aukščiausio lygio antikorozine danga, todėl be baimės galime sakyti, jog „NAILweb“ sija tinka net ir agresyvioms aplinkoms: vištidėms, karvidėms ir t.t. Atskirais atvejais, mūsų projektuotojai „NAILweb“ sijas gali panaudoti ir kaip sąramas.

NAILweb sijos

Patentuota technologija

"

Patentuota // technologija

UAB NAIL-WEB.LT

Kviečiame pasižiūrėti technologinius „NAILweb“ sijų aprašymus, mūsų atliktų darbų galeriją, vaizdo siužetus ir Jūs tikrai įsitikinsite, jog šios sijos yra patikimos, išbandytos laiko ir ypač tvirtos. Ilgamečiai mūsų klientai ar statybų bendrovės jau senai įsitikino, kad dėl mažo konstrukcijų svorio projektuojant naujus ar rekonstruojant senus pastatus, pinga ir visa likusi konstrukcinė dalis: pamatai, sienos, kolonos.

Namų konstrukcijos

Medienos/metalo sijos

Angarų konstrukcijos

Medienos/metalo sijos

Sienų konstrukcijos

Medienos/metalo sijos